100943362570.jpg
جام جم آنلاین: شبكه بی بی سی پس از شركت در بسیاری از برنامه های اکتشافی مرتبط با حیات وحش بزرگترین باغ وحش آنلاین جهان را افتتاح کرد.شبكه بی بی سی پس از حضور در بسیاری از برنامه های اکتشافی درباره حیات وحش بزرگترین باغ وحش آنلاین را با حضور صدها گونه از حیوانات مختلف از جمله قورباغه داروین افتتاح کرد. این باغ وحش هیچ یک از مشکلاتی که بازدیدکنندگان از باغ وحشهای واقعی با آن مواجه می شوند از جمله باقی ماندن حیوانات در لانه های خود و یا مخفی کردن خود از دید بازدیدکنندگان را ندارد.این باغ وحش در مرحله شروع از 370 حیوان برخوردار است و بانک اطلاعاتی از تصاویر و فیلمهای این حیوانات به صورت روزانه پشتیبانی و به روز می شود. کاركنان بی بی سی به منظور تکمیل مجموعه خود اکتشافات متعددی را در میان حیات وحش انجام داده اند.


سایت این باغ وحش به دسته بندی های اصلی مانند پستانداران، ماهی ها و پرنده ها تقسیم بندی شده است که هر یک از این دسته ها خود دارای چند زیر مجموعه هستند. تقریبا 25 درصد از حیوانات کنونی این باغ وحش از بیشتر از یک فایل ویدئویی برخوردارند.

بر اساس گزارش گاردین، در بسیاری از فیلمهای ویدئویی می توان تصویر یا صدای دیوید آتنبرو را مشاهده کرد که درباره یك حیوان توضیح می دهد.

در حال حاضر در این سایت بیش از 500 فایل ویدئویی درباره حیوانات باغ وحش آنلاین وجود دارد.

محققان بی بی سی تا کنون در برنامه های تحقیقاتی زیادی درباره حیات وحش حضور داشته اند که از آن جمله می توان به برنامه "سیاره زمین" اشاره کرد.

مهر

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی

www.persianv.com
تاریخ ارسالOctober 3, 2009 07:34 PM

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 آذر 1388    | توسط: sina khari    |    |
نظرات()